Grudzień 2018

„KARTKA BOŻONARODZENIOWA”

Nieodzownym symbolem Świąt Bożego Narodzenia są kartki świąteczne. To jedna z wielu tradycji związanych z tym wydarzeniem. Wysyłamy je do krewnych i przyjaciół. Najpiękniejsze kartki świąteczne to te, które powstają własnoręcznie. Wykonane samodzielnie, ozdabiane różnymi technikami i z życzeniami płynącymi prosto z serca, sprawiają radość wykonawcom, a adresatom przysparzają wielu wzruszeń.

To właśnie one były motywem przewodnim formy pracy z czytelnikiem w Filii Bibliotecznej w Przygłowie. Zachęcenie rodziców i dzieci do zaprojektowania „Rodzinnej karty bożonarodzeniowej” to pomysł, który bardzo spodobał się uczestnikom. Celem konkursu plastycznego było kształtowanie aktywnej i twórczej postawy wobec tradycji Świąt Bożego Narodzenia oraz rozwijanie wrażliwości estetycznej i uzdolnień plastycznych. Dodatkowym atutem była radość ze wspólnie spędzonego czasu w rodzinnej atmosferze. W konkursie plastycznym wzięło udział 16 osób. Dnia 12.12.2018r. w siedzibie placówki podsumowano konkurs.

Zwycięzcami zostali:
I miejsce – Małgorzata, Krzysztof, Jakub i Julia Wigdorczyk
II miejsce – Anna, Oliwia i Natalia Barczyk
III miejsce – Katarzyna i Agata Wagner

Wyróżnienia przyznano:
Anetta i Karolina Madej
Marta, Maja i Julia Roniek
Monika i Emilia Szymańskie

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe i słodkości. Bibliotekarz dziękuje rodzicom i dzieciom za współpracę i życzy Wesołych Świąt!!!

GALERIA