Luty 2018

„SPOTKANIE Z POEZJĄ”

We wtorkowe popołudnie 27.02.2018 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sulejowie odbyło się spotkanie poetycko-literackie z lokalną poetką Panią Bernardą Zawadą. W spotkaniu uczestniczyli miłośnicy poezji oraz stali bywalcy naszej książnicy. Popołudnie rozpoczęliśmy od przedstawienia Pani Bernardy. Poetka pasjonuje się muzyką, kulinariami, dziewiarstwem i tkactwem, a przede wszystkim pisarstwem. Swoje wiersze zamieszcza w Internecie na blogu, który prowadzi. W 2017 r. Jej wiersze ukazały się w antologii poetów współczesnych „Modlitwa o miłość”, a w 2018 r w antologii poetów współczesnych „Wiersze pisane sercem”.

Podczas krótkiego wywiadu Pani Bernarda opowiedziała m.in. co inspiruje ją do pisania kolejnych wierszy, i o marzeniach związanych z wydaniem własnego tomiku. Kluczowym tematem Jej wierszy jest miłość, bo uważa, że ona nadaje życiu sens.

Podczas luźnej dyskusji uczestnicy śmiało wypowiadali się na temat usłyszanych utworów, a sama autorka po spotkaniu nie kryła wzruszenia i radości.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za wspólnie spędzone popołudnie a naszej poetce składamy szczere słowa uznania i życzymy spełnienia marzeń.

GALERIA