„Poeci dla najmłodszych” – głośne czytanie

W dobie komputeryzacji warto podkreślić, jak ważną rolę w kształtowaniu młodego pokolenia odgrywa kontakt z literaturą.

W związku ze Światowym Dniem Poezji bibliotekarz Filii Bibliotecznej w Przygłowie odwiedził grupę czterolatków z Niepublicznego Przedszkola „Uśmiech Dziecka” we Włodzimierzowie. Spotkanie zatytułował „Poeci dla najmłodszych”. Grupie „Bystrzaków” przeczytał najpiękniejsze wiersze znakomitych poetów.

Przedszkolaki z zainteresowaniem i koncentracją słuchały czytanych utworów. Podczas spotkania bibliotekarz promował także projekt „Mała książka, wielki człowiek”, a zakończył spotkanie wręczając dzieciom zaproszenia do książnicy.

Celem było zachęcenie przedszkolaków do skorzystania z wspomnianego projektu, zapisania się do biblioteki i czerpania z bogatej oferty czytelniczej dla najmłodszych.

„Poeci dla najmłodszych” – głośne czytanie
Przewiń na górę
Przejdź do treści