Międzynarodowy Dzień Herbaty

Z tytułu „Międzynarodowego Dnia Herbaty” przypadającego 21 maja, Filia Biblioteczna w Przygłowie, gościła w swoich murach czytelniczki placówki, które nie tylko celebrowały picie herbaty, ale również zapoznały się z historią herbacianego napoju. Ten niezwykły napój o wielu smakach, który rozgrzewa ciało, dobrze smakuje i gasi pragnienie, był super pretekstem do zatrzymania się w ciągu dnia, zrobienia sobie przerwy w obowiązkach, a przede wszystkim dobrą okazją do spotkania w bibliotece. Ponadto czytelniczki miały okazję wysłuchać autorskiego wiersza Pani Krystyny Kiełbasy, napisanego na tę okoliczność. Bibliotekarz wszystkim uczestniczkom dziękuje za przybycie i życzy smacznej herbaty w towarzystwie dobrej książki.

Międzynarodowy Dzień Herbaty
Przewiń na górę